Go to Top

VL1337-23 Używana instalacja produkcyjna spiralnego młyna strumieniowego wykonana ze stali kwasoodpornej przez Micromacinazione (Szwajcaria), model MC300

Numer urządzenia: VL1337-23

Używana instalacja produkcyjna spiralnego młyna strumieniowego wykonana ze stali kwasoodpornej przez Micromacinazione (Szwajcaria), model MC300. Na wyposażeniu znajduje się lej zasypowy, filtr pyłowy z rozładunkiem produktu oraz mobilna stacja sterująca.
Parametry techniczne:
+ zapotrzebowanie na powietrze przy ciśnieniu 7 bar — 6,5 m3/min
+ zasilanie produktem — 5 – 100 kg/godz.
+ rozdrobnienie wejściowe — maksymalnie 1000 μm
+ rozdrobnienie wyjściowe — 0,5 – 10 μm
+ rozmiar młyna — 300 mm / 12″
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się