Go to Top

VL1075-01 Używany pionowy reaktor produkcji Pure-Flo Precision o pojemności 150 l wykonany ze stali kwasoodpornej 316L

Numer urządzenia: VL1075-01

Używany pionowy reaktor produkcji Pure-Flo Precision o pojemności 150 l wykonany ze stali kwasoodpornej 316L. Maksymalne ciśnienie robocze 3,5 bar przy temp. od -28,9 do 150 st.C. Zewnętrzny kwasoodporny płaszcz grzewczy do pracy na maksymalnym ciśnieniu 10 bar przy temp. od -28,9 do 150 st.C. Posiada od góry wprowadzone mieszadło umieszczone mimośrodowo o 4 łopatkach napędzane silnikiem 0,25 kW przy 50 Hz (0,30 kW przy 60 Hz). Zamontowany na 4 kwasoodpornych nóżkach z kółkami.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się