Go to Top

VL0675-02 Używany zbiornik sterylizujący mieszający z płaszczem produkcji Getingeverken wykonany ze stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: VL0675-02

Używany zbiornik sterylizujący mieszający z płaszczem produkcji Getingeverken wykonany ze stali kwasoodpornej. Wymiary: średnica 650 mm, długość boku 1150 mm. Posiada pokrywę przyłączeniową 460 mm z rożnymi przyłączami gwintowanymi z filtrem pary sterylizującej i zaworem bezpieczeństwa. Spust dolny o średnicy 25 mm z zaworem kulowym kwasoodpornym. Posiada mieszadło od góry wprowadzone, napędzane silnikiem 1 kW, 400 V. Zbiornik i płaszcz do pracy na ciśnieniu 2,2 bar przy 136 st.C. Pojemność płaszcza 25 l. Zamontowany na ramie ze stali kwasoodpornej z możliwością przechylania.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się