Go to Top

VL0675-01 Używany zbiornik mieszający planetarny produkcji Cucco Unimax 70 wykonany ze stali kwasoodpornej z płaszczem

Numer urządzenia: VL0675-01

Używany zbiornik mieszający planetarny produkcji Cucco Unimax 70 wykonany ze stali kwasoodpornej z płaszczem. Pokrywa na zaciskach z przyłączem 200 mm oraz klapką na zawiasach z wziernikiem i lampą. Zbiornik wykonany ze stali kwasoodpornej AISI 316, płaszcz wykonany ze stali kwasoodpornej AISI 304. Planetarny mieszadło ze skrobakami wyposażone ostrza PTFE napędzane silnikiem 3 kW, 380 V, o zmiennej prędkości 20-200 obr./min. Wprowadzony od góry mieszadło o wysokiej prędkości napędzane przez silnik 2,2 kW, 380 V, o zmiennej prędkość 750-3000 obr./min. Spust dolny o średnicy 40 mm z zaworem. Rozładunek za pomocą mechanizmu przechylania. Pojemność zbiornika 45,5 l, pojemność zbiorniczka zasilającego 1 l. Posiada pompę próżniowa z pierścieniem wodnym typ H11, z silnikiem 3 kW, 380 V, który mieści się w obudowie ze stali kwasoodpornej z osobnym panelem sterującym. Ciśnienie projektowe 3 bar/pełna próżnia, płaszcz do 3 bar.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się