Go to Top

U2092-1 Używana wirówka koszowa do cukrownictwa produkcji ASEA WEILBULL model AW-1350

Numer urządzenia: U2092-1

Używana wirówka koszowa do cukrownictwa produkcji ASEA WEILBULL model AW-1350. Maszyna jest wyposażona w kosz o wymiarach: średnica 1320 mm x wys 1143 mm. Maksymalne robocze obroty bąka 1250 obr/min. Bąk wykonany ze stali Weldox 700 E, obudowa kosza i pokrywy z stali węglowej. Wsad wynosi 1350 kg. Maszyna posiada napęd prądu stałego ASEA DC typ YGML 420-800 z silnikiem ASEA DC typ LAR 250LC, 252 kW, 1300 obr/min, 400V. Napęd zaprojektowany do pracy na 18-20 szarż na godzinę.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się