Go to Top

UP5943 Używana butelczarka produkcji KRUPP CORPOPLAST model B80.

Numer urządzenia: UP5943

Używana butelczarka produkcji KRUPP CORPOPLAST model B80. Maszyna możne pracować z maksymalna wydajnością do 8000 szt/godz. Zakres pojemnosci produkowanych butelek od 200 do 3000 cm3. Maksymalne wymiary butelki: długość 350 mm x średnica 126 mm. Maszyna posiada 10 dysz rozdmuchowych. Zużycie energii 380V / 50 Hz / 125 kVA – na grzałki 108 kW, oraz 80 kW na pozostałe funkcje. Zużycie gorącego powietrza przy maksymalnej wydajności (8000 szt/godz, przy butelkach o pojemnosci 2000 cm3) – 25 bar – 480 m3/h. Zapotrzebowanie powietrza do pneumatyki – 7 bar / 260 m3/godz. Zużycie wody chłodzącej – temperatura 10-15C, ciśnienie 3 bar – do 10m3/godz.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się