Go to Top

UP5937 – Używana linia do recyklingu 500 kg/godz

Numer ewidencyjny UP5937

Używana linia do granulacji odpadów z tworzyw sztucznych chinskiej produkcji. Linia zawiera: podajnik ze ślimakiem napędzanym silnikiem elektrycznym 7.5 kW. Jednoślimakowa wytłaczarka o ślimaku o średnicy 150 mm i długości LD 33. Slimak wykonany ze stali38CrMoAl. Cylinder posiada odgazowanie i dziesiec sekcji grzewczych. Wytlaczarka jest wyposażona:
– głowice typu T-die, zmieniacz sit (napęd 2.2 kW) z automatyczna kontrola stanu sit.
– wodną głowice tnącą, napęd 2.2 kW.
– kontrola elektroniczna SIEMENS Brand Inverter
– pompa wody chłodzącej
– sito wibracyjne napędzane dwoma silnikami 0.4 kW każdy.
– suszarka odśrodkowa o mocy 5.5 kW i roboczej prędkości obrotowej 1400 obr/min
– pojemnik suszący na gorące powietrze o pojemnosci 2m3 i wyposażony w dmuchawę o mocy 3kW.
Linia osiąga wydajność do 500 kg/godz na odpadach HDPE lub PP.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się