Go to Top

UG6264 Używana saszetkarka do substancji sypkich produkcji Cofpack (PL) typ An Doypack L20

Numer urządzenia: UG6264

Używana saszetkarka do substancji sypkich produkcji Cofpack (PL) typ An Doypack L20. Maszyna pracuje na gotowych saszetkach. Rozmiar saszetki w zakresie: 110 do 210 mm, wysokość do 350 mm. Robocza prędkość do 15 cykli/minutę. Zasilanie: 400V, 50 hz, 2.5 kW. Sprężone powietrze – 25 m3, ciśnienie 8 bar. Maszyna jest wyposażona w podajnik taśmowy do podawania proszku, produkcji Cofpack typ PTU 4.1. Taśma jest od góry przykryta pokrywą ze stali ko i jest napędzana silnikiem el. 0.37 kW. Obie maszyny z roku 2013.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się