Go to Top

UG6263 Używana pozioma saszetkarka do napełniania cieczy produkcji Bossar (Hiszpania) typ B-2000 STU/S

Numer urządzenia: UG6263

Używana pozioma saszetkarka do napełniania cieczy produkcji Bossar (Hiszpania) typ B-2000 STU/S. Maszyna jest wyposażona w zbiornik produktu o pojemności 50 l i dwie dysze napełniające. Aktualnie maszyna jest ustawiona do pracy na dozie 500 ml. Maksymalna doza 1 l, minimalna 10 ml. Maszyna pracuje z maksymalną prędkością do 80 cykli/min. Prędkość robocza do 50 cykli/min. Wymiary saszetek: od 75 x 100 mm (S) do 160 x 230 mm (simplex). Maszyna z roku 2000. Wymiary transportowe: D 6140 x S 1050 mm x W 1300 mm x waga 1950 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się