Go to Top

UG6258 Używana nalewaczka liniowa do cieczy produkcji Techno-serwis (PL) typ Tech Fil 6T/ZAB-1

Numer urządzenia: UG6258

Używana nalewaczka liniowa do cieczy produkcji Techno-serwis (PL) typ Tech Fil 6T/ZAB-1. Maszyna posiada 6 dysz pracujących z 3 tłokami. Roboczy zakres dozy od 50 do 500 ml. Robocza wydajność na dozie 100 ml – do 2000 szt/godz. Robocza wydajność na dozie 500 ml – do 1000 szt/godz. Maszyna posiada transporter płytkowy, automatyczny podajnik zakrętek, zakręcarkę, zbiornik produktu, szafę sterowniczą i panel sterowania. Maszyna z roku 2008.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się