Go to Top

UG6254 Używany, pionowy reaktor ze stali kwasoodpornej produkcji Goavec Engineering (Francja) o całkowitej pojemności 13685 l

Numer urządzenia: UG6254

Używany, pionowy reaktor ze stali kwasoodpornej produkcji Goavec Engineering (Francja) o całkowitej pojemności 13685 l. Pojemność robocza 12000 l. Reaktor ma wewnętrzną średnicę 2084 mm x długość prostej linii ściany 3500 mm. Wewnętrzne ciśnienie w zakresie -1 bar do 3.3 bara, przy temperaturze roboczej do 143C. Wnętrze w wykonaniu aseptycznym. Boczne ściany i dennica są wyposażone w wężownicę grzewczą (3 sekcje ) pracującą na ciśnieniu do 3 bara i temperaturze do 95 C. Góra spawana, wyposażona w właz inspekcyjny o średnicy 455 mm wraz z przykręcaną klapą. Reaktor posiada centralnie zamontowane mieszadło łopatowe, posiadające dwa poziomy łopat. Mieszadło jest napędzane silnikiem elektrycznym 7.5 kW, 1455 obr/min, 380/420V, 50 hz, przez przekładnię. Robocze obroty mieszadła 53.8 obr/min. Rekator posiada stożkową dennicę z centralnym otworem spustowym o średnicy 75 mm. Brak zaworu spustowego. Reaktor zamontowany na trzech nogach ze stali ko. Wymiary transportowe: średnica 2273 mm x długość 6430 mm x waga 4000 kg. Urządzenie z roku 2004. Posiada dokumentacje UDT.




Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70



Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się