Go to Top

UG6253 Używany kwasoodporny wentylator promieniowy produkcji Reitz Umwelttechnik (Niemcy) 25 kW

Numer urządzenia: UG6253

Używany kwasoodporny wentylator promieniowy produkcji Reitz Umwelttechnik (Niemcy) napędzany przez przekładnie pasową silnikiem 25 kW, 1470 obr/min, 400/690 V, 50 hz. Robocza wydajność do 400 m3/min (24 000 m3/godz). Robocza temperatura do 300C. Całkowity wzrost ciśnienia przy 20C do 2 500 Pa. Robocze obroty rotora do 1 558 obr/min. Wlot ma średnicę wewnętrzną 630 mm. Maszyna jest zamontowana na ramie ze stali kwasoodpornej. Wymiary: długość 2 400 mm, szerokość 1 700 mm, wysokość 2 400 mm, waga 1 400 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się