Go to Top

UG6251 Mało używany młynek kuleczkowy produkcji Profarb (PL) typ PSF10

Numer urządzenia: UG6251

Mało używany młynek kuleczkowy produkcji Profarb (PL) typ PSF10. Maszyna ma komorę mielącą o całkowitej pojemności 10 l i roboczej do 7.4 l. Komora jest wypełniona mielnikami w zakresie od 50-90%. Wydajność maszyny zależy od produktu i parametrów mikronizacji. Może osiągać od 100 do 600 l/godz. Temperatura robocza do 80C. Komora mieląca jest chłodzona wodą – zapotrzebowanie do 1500 l/godz, temperatura wody 7C, pod ciśnieniem do 4 bar. Młyn jest napędzany silnikiem el 22 kW. Maszyna z roku 2017.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się