Go to Top

UG6250 Nieużywany dyspergator liniowy do mieszania substancji sypkich z cieczą produkcji Profarb (PL) model PDI 55F NE

Numer urządzenia: UG6250

Nieużywany dyspergator liniowy do mieszania substancji sypkich z cieczą produkcji Profarb (PL) model PDI 55F NE. Maszyna jest bezpośrednio napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 55 kW, 2963 obr/min, 400 V, 50 hz. Mieszalnik ma komorę mielenia o średnicy 195 mm. Rotor pracuje z obrotami regulowanymi w zakresie od 30 do 3000 obr/min. Robocza wydajność przepływu cieczy w zakresie 10-25 m3/godz. Podawanie substancji sypkich w zakresie do 6000 kg/godz. Finalna dyspersja w produkcie wychodzącym w zakresie 5-15 μm. Maszyna nowa z roku 2017.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się