Go to Top

UG6249 Nieużywana wytłaczarka jednoślimakowa produkcji Metalchem Gliwice (PL) typ W90-30D

Numer urządzenia: UG6249

Nieużywana wytłaczarka jednoślimakowa produkcji Metalchem Gliwice (PL) typ W90-30D. Ślimak o średnicy 90 mm x długość LD 30. Napęd silnikiem el. DC 147 kW, 1650 obr/min, V 440, A 363. Maszyna jest przeznaczona do pracy na produkcji rur z HDPE. Robocze obroty ślimaka do 110 obr/min. Wydajność do 450 kg/godz. Cylinder jest wyposażony w 5 stref grzewczych. Zapotrzebowanie mocy na grzaniu 30 kW (5 x 6 kW). Chłodzenie – cylinder – powietrzne. Sekcja podawania chłodzona wodą. Maszyna z roku 2013.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się