Go to Top

UG6248 Mało używana rozlewaczka jednotłokowa do farb rozpuszczalnikowych produkcji Profarb (PL)

Numer urządzenia: UG6248

Mało używana rozlewaczka jednotłokowa do farb rozpuszczalnikowych produkcji Profarb (PL) typ PFL/V-5/A/P/L/C/EX. Maszyna rozlewa farbę do puszek w zakresie pojemności od 0.9 l do 2.7 l. Wykonanie całości Ex (ExII2GcIIBT3). Zapotrzebowanie sprężonego powietrza – 6 bar. Robocza wydajność przy napełnianiu puszek 0.9 l do 1000 szt/godz. Części kontaktowe wykonane ze stali kwasoodpornej. W skład maszyny wchodzą: transportery taśmowe, nalewaczka tłokowa, zamykaczka puszek. Kontrola przez sterownik PLC. Maszyna z roku 2013.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się