Go to Top

UG6247 Używana suszarnia komorowa-mikrofalowa polskiej produkcji

Numer urządzenia: UG6247

Używana suszarnia komorowa-mikrofalowa polskiej produkcji. Wewnętrzne wymiary komory: D 6000 mm x S 1000 mm x W 100 mm. Suszarnia jest wyposażona w 24 mikrofalowe megatrony – 12 górnych i 12 dolnych. Zapotrzebowanie mocy 80 kW. Maszyna pracuje w ten sposób: taśma wprowadza produkt do komory, następuje suszenie, taśma wyprowadza produkt z komory (bieg wsteczny). Suszarnia jest wyposażona w wentylatory chłodzące megatrony – 4 sztuki, kazdy napedzany silnikiem 0.55 kW, dwa wentylatory chłodzące transformatory – każdy o mocy 0.55 kW i wentylator wyciągowy do usuwania wilgoci z komory. Suszarnia jest wyposażona zasilacz wysokiego napięcia 2500 V. Maszyna pracowała w przemyśle chemicznym. Gabaryty: D 11 m x S 1.4 m x W 1.5 m x 1500 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się