Go to Top

UG6243 Używana pakowaczka substancji sypkich produkcji Coffee Service (PL) typ Cofpack AN Doypack C300

Numer urządzenia: UG6243

Używana pakowaczka substancji sypkich produkcji Coffee Service (PL) typ Cofpack AN Doypack C300. Maszyna jest napędzana pneumatycznie. Robocza wydajność do 20 cykli/min. Zasilanie elektryczne 1.5 kW. Zapotrzebowanie sprężonego powietrza do 30 m3/godz, ciśnienie 6 bar. Maszyna pakuje proszek w gotowe do użycia woreczki z folii laminowanej, ze struną (typ doypack). Maszyna pobiera woreczek, otwiera go, napełnia, zamyka i zgrzewa, odstawia na zrzutnik. Maszyna nie posiada dozownika proszków. Wymiary transportowe: D 1700 mm x S 500 mm x W do 1800 mm x waga 300 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się