Go to Top

UG6242 Używany piec indukcyjny wyprodukowany przez firmę Termetal

Numer urządzenia: UG6242

Używany piec indukcyjny wyprodukowany przez firmę Termetal. Moc: 100 kW. Temperatura: 1300°C. Na wyposażeniu jest tygiel na 200 kg miedzi. Zestaw składa się z następujących pozycji:
1. Piec tyglowy z elektrycznie napędzanym wychyłem;
2. Generator;
3. Stacja pomp do chłodzenia wody obiegowej;
4. Zbiornik zasilający wody chłodzącej;
5. Chłodnia wentylatorowa wody Proficool.
Dodatkowo jest również zapasowy tygiel do pieca 100 kW, a także mały piec indukcyjny z ręcznym wychyłem na ok. 15 kg miedzi. Wyprodukowano w 2012 roku. Więcej informacji na życzenie.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się