Go to Top

UG6238 Używany tunel do kondycjonowania arkuszy waflowych produkcji Haas Waffelmaschinen (Austria) typ KTU870

Numer urządzenia: UG6238

Używany tunel do kondycjonowania arkuszy waflowych produkcji Haas Waffelmaschinen (Austria) typ KTU870. Maszyna jest wykonana ze stali ko i ma wymiary gabarytowe: S 1600 mm x H 1660 mm x L 12000 mm. Maszyna pracuje na przygotowywaniu arkuszy wafla w odpowiedniej temperaturze i wilgotności do dalszej produkcji. Tunel kondycjonujący jest wyposażony w stację przygotowywania powietrza produkcji Haas Waffelmaschinen typ KS3000-400. Wydajność do 3000 m3/godz, przy ciśnieniu do 340 Pa. Dodatkowe dane techniczne:
– napęd dmuchawy 2.8 kW
– filtr powietrza – filtracja 60%/EU1
– stopień nawilżania powietrza do 14 kg/godz
– elektryczne nagrzewanie wody 9 kW
– chłodzenie wody 9-17 kW
– zapotrzebowanie wody chłodzącej do 1.3 m3/godz, przy temperaturze do 15C
– elektryczne grzanie powietrza 22 kW
– zakres roboczych temperatur powietrza 40-60C
– zbiornik wody – 200l.
Wymiary gabarytowe: 1870 mm x 665 mm x W 2242 mm x waga 490 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się