Go to Top

UG6236 Mało używany pionowy młyn szczelinowy produkcji Bauermeister (Niemcy) typ GM 80.1 EX

Numer urządzenia: UG6236

Mało używany pionowy młyn szczelinowy produkcji Bauermeister (Niemcy) typ GM 80.1 EX. Maszyna jest napędzana silnikiem elektrycznym 75 kW, 3000 obr/min. Robocza wydajność może osiągać 800 kg/godz, w zależności od produktu i rozdrobnienia. Maksymalne ziarno na podawaniu do 1.5 mm. Maksymalne rozdrobnienie do 200 mikronów. Młyn posiada regulowaną szczelinę od 1 do 5 mm i jest wyposażony w rotor typu ASIMA pracujący z prędkością do 123 m/s. Elementy mielące są wykonane z utwardzonej stali. Młyn posiada certyfikat ATEX Ex II 1/2D T 100 C. Wymiary transportowe: D 2140 mm x S 1270 mm x W 1470 mm x W 1900 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się