Go to Top

UG6234 Bardzo mało używany laboratoryjny mieszalnik intensywny/granulujący produkcji Lodige (Niemcy) model MGTL 10

Numer urządzenia: UG6234

Bardzo mało używany laboratoryjny mieszalnik intensywny/granulujący produkcji Lodige (Niemcy) model MGTL 10. Urządzenie w całości wykonane ze stali kwasoodpornej. Posiada wymienną cylindryczną komorę o pojemności całkowitej 10 litrów i pojemności roboczej w zakresie od 25% do 70% objętości komory. Mieszalnik wyposażony jest w trzyramienne mieszadło napędzane od spodu silnikiem el. o mocy 2,7 kW, 3000 obr./min oraz zamontowane na bocznej ścianie mieszadło szybkoobrotowe nożowe napędzane silnikiem el. 0,42 kW, 3000 obr./min. Obroty mieszadeł są w pełni regulowane. W zestawie z urządzeniem jest mieszadło typu tulipan, dysza natryskowa oraz pompa perystaltyczna produkcji Watson Marlow z regulowaną prędkością obrotową w zakresie od 3 do 400 obr./min i wydajnością od około 5,7 do 760 ml/min. Urządzenie przeszło test FAT (ang. Factory Acceptance Test) Fabryczny Test Akceptacyjny oraz kwalifikację wg wytycznych GMP (ang. Good Manufacturing Practice) Dobra Praktyka Wytwarzania. W zestawie pełna dokumentacja techniczna oraz części zapasowe. Mieszalnik został wyprodukowany w 2014 roku.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się