Go to Top

UG6226 Mało używana linia do ekstruzji spożywczej produkcji Rolmark (PL) o wydajności do 50 kg/godz.

Numer urządzenia: UG6226

Mało używana linia do ekstruzji spożywczej produkcji Rolmark (PL) o wydajności do 50 kg/godz. Linia może produkować snaki lub pelet. W skład linii wchodzą:
– Podajnik substancji sypkich z przenośnikiem ślimakowym.
– Mieszalnik wstęgowy ze stali ko do przygotowywania proszków, o całkowitej pojemności 240 l, napędzany silnikiem o mocy 2.2 kW, obroty wstęgi do 23 obr/min.
– Jednoślimakowa wytłaczarka/ekstruder typ E04UP40. Premiksy są podawane przez zawór celkowy 1.5 kW, o regulowanej predkości obrotowej do mieszalnika ciasta o pojemności 70 l. Dozowanie płynów przez dwie pompy membranowe (woda, olej). Ciasto jest przenoszone ślimakiem o średnicy 67 mm i długości 600 mm x 1.5 kW do jednoślimakowego ekstrudera o średnicy 73 mm x długość 1440 mm , napęd 15 kW. Oba ślimaki mają regulowaną prędkość obrotową. Wytłaczarka posiada dwie sekcje grzania wodnego i jedną sekcję grzania olejowego. Sekcje wodne mogą być używane także do schładzania. Wytłaczarka jest także wyposażona w pompę próżniową. Wymiary transportowe wytłaczarki: 3100 mm x 2400 mm x 2800 mm x waga 2500 kg.
– Obcinarka, z regulowaną prędkością.
– Wibracyjna „przedsuszarnia” / trabatto.
– Suszarnia tunelowa typ SR-80, wyposażona w 5 taśm z siatki polyestrowej. Szerokość każdej taśmy 2000 mm. Robocza temperatura do 80C. Robocza powierzchnia suszenia 60 m2. Wymiary transportowe: 6600 mm x 3500 mm x 2600 mm x waga 5000 kg.
Linia z roku 2013. Obecnie zdemontowana i składowana. Posiada dokumentację techniczną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się