Go to Top

UG6225 Używany zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej gatunku 304, w kształcie sześcianu, produkcji Umformtechnik Hausach GmbH (Niemcy) o całkowitej pojemności 1500 l

Numer urządzenia: UG6225

Używany zbiornik mieszający ze stali kwasoodpornej gatunku 304, w kształcie sześcianu, produkcji Umformtechnik Hausach GmbH (Niemcy) o całkowitej pojemności 1500 l. Wymiary zbiornika: szer. 1160 mm x dł. 1160 mm x wys. 1160 mm; wysokość z nogami 1580 mm, wysokość z silnikiem 1930 mm. Góra spawana, z bocznie umieszczonym włazem inspekcyjnym o średnicy 360 mm. Właz jest wyposażony w pokrywę zamykaną klamrami. Centralnie w górnej części umieszczone jest mieszadło śmigłowe napędzane bezpośrednio silnikiem 1,5 kW, 950 obr./min, 50 Hz w wykonaniu Ex (EExEIIT3). Dno zbiornika stożkowe, z centralnym otworem spustowym o średnicy 2″. Zbiornik jest zamontowany na 4 nogach ze stali ko. We wnętrzu zbiornika jest zamontowany wskaźnik poziomu cieczy (pływak). Wyprodukowany w 1988 roku.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się