Go to Top

UG6215 Używany mieszalnik/disolwer produkcji TEJA (PL) w wykonaniu części kontaktowych z produktem ze stali ko

Numer urządzenia: UG6215

Używany mieszalnik/disolwer produkcji TEJA (PL) w wykonaniu części kontaktowych z produktem ze stali ko. Model DK37/1000. Mieszalnik posiada wał ze stali ko, wyposażony w dysk zębaty o średnicy ok 450 mm, napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 37 kW, 1475 obr/min, 380V, 50 hz. Disolwer jest wyposażony w kadź ze stali ko, o roboczej pojemności 1000 l. Maszyna jest też wyposażona w panel sterownia i szafę elektryczną. Posiada dokumentację elektryki.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się