Go to Top

UG6214 Używany disolwer produkcji FCF BOWERS (Kanada) model 30 VSM SD

Numer urządzenia: UG6214

Używany disolwer produkcji FCF BOWERS (Kanada) model 30 VSM SD. Maszyna posiada pojedynczy wal mieszający ze stali kwasoodpornej o długości 1700 mm wyposażony w zębate mieszadło. Maszyna jest napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 18,5 kW, 1470 obr/min, 50 Hz, 380 V. Maszyna jest przeznaczona do pracy na kadziach o pojemności około 500 litrów. Posiada hydrauliczne podnoszenie oraz bezstopniowa regulacje prędkości obrotowej mieszadła. Maszyna w pozycji uniesionego mieszadła ma wysokość 4500 mm, wysokość maszyny w opuszczonej pozycji 3000 mm, waga około 900 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się