Go to Top

UG6210 Używany aparat wyparny do mas mlecznych/karmelowych w wykonaniu ze stali kwasoodpornej produkcji Spomasz Pleszew (PL) typ DUO

Numer urządzenia: UG6210

Używany aparat wyparny do mas mlecznych/karmelowych w wykonaniu ze stali kwasoodpornej produkcji Spomasz Pleszew (PL) typ DUO. Maszyna posiada dwie górne kadzie o całkowitej pojemności 70 l i pojemności roboczej ok 50l każda. Obie górne kadzie są przyłączone do dolnej kadzi – również o pojemności roboczej 50 l. Kadzie są ogrzewane parą. Całkowite zapotrzebowanie pary – do 274 kg/godz, ciśnienie do 8 bar. Górne kadzie są wyposażone w mieszadła. Robocze obroty mieszadeł do 74 obr/min. Całkowite zapotrzebowanie mocy do 4.1 kW. Wydajność na masach mlecznych do 260 kg/godz. Wydajność na karmelu wodnym do 180 kg/godz. Ostatnio używana w przemyśle spożywczym (słodycze).
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się