Go to Top

UG6204 Używany, odnowiony, płytowy wymiennik ciepła produkcji Alfa Laval typ CLIP 6-RH (C6)

Numer urządzenia: UG6204

Używany, odnowiony, płytowy wymiennik ciepła produkcji Alfa Laval typ CLIP 6-RH (C6). Płyty wykonane ze stali kwasoodpornej AISI 316L. Robocza pojemność 68.2 l. Robocze ciśnienie 16 bar, ciśnienie testowe do 21 bar. Robocza temperatura w zakresie od 0 do 110 C. Przyłącza: DIN 11851 DN50. Wymiennik jest zamontowany na ramie ze stali kwasoodpornej. Uszczelki wykonane z NBR. Montaż bezklejowy, typu clip-on. Wymiennik jest wyczyszczony i sprawdzony pod kątem szczelności. Ostatnio pracował w przemyśle spożywczym. W zestawie osłony ze stali ko.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się