Go to Top

UG6195 Używana maszyna pakująca herbatę w okrągłe saszetki z bibuły filtracyjnej

Numer urządzenia: UG6195

Używana maszyna pakująca herbatę w okrągłe saszetki z bibuły filtracyjnej. Maszyna wyprodukowana przez Miflex-Masz typ ASKO-20. Maszyna formuję saszetkę, napełnia ją herbatą, zamyka i obcina. Robocza szerokość rolki bibuły filtracyjnej 148 mm. Maskymalna średnica rolki to 500 mm. Rdzeń ma średnicę 75 mm. Maszyna formuje i napełnia saszetki o pojemności w zakresie od 2-8 cm3 i wadze w zakresie 1.5 do 2 g. Dokładność dozowania +/- 5%. Średnica saszetki 64 mm. Saszetki są formowane w 2 rzędach. Maszyna może osiągać wydajność do 400 szt/min. Zasilanie elektryczne: 3 x 400V, 50 hz, 4.5 kVA. Zapotrzebowanie sprężonego powietrza – 0.1 m3/godz, ciśnienie 6 bar. Zasyp produktu ma pojemność 50 l. Wymiary transportowe urządzenia: D 3100 mm x S 950 mm x W 2100 mm x waga ok 400 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się