Go to Top

UG6178 Używana, pozioma wyparka cienkowarstwowa produkcji Luwa, typ Saco KH100

Numer urządzenia: UG6178

Używana, pozioma wyparka cienkowarstwowa produkcji Luwa, typ Saco KH100. Wyparka ma roboczą powierzchnię wymiany ciepła 1 m2. Części kontaktowe wykonane ze stali ko 316 Ti. Płaszcze grzewcze wykonane ze stali ko 321. Wnętrze zbiornika ma pojemność 170 l i jest przeznaczone do pracy na ciśnieniu -1 bar i temperature 250C. Płaszcz ma dwie sekcje – jedna o pojemności 15 l, druga – 6 l. Obie sekcje płaszcza przeznaczone są do pracy na ciśnieniu do 10 bar i temperaturze do 250C. Wyparka jest wyposażona w rotor napędzany silnikiem 7.5 kW. Maszyna jest wyposażona w dwie pompy ślimakowe – podająca i odbierająca produkt, dwie pompy próżniowe, próżniowy zbiorniczek buforowy, kondesator i panel sterowania.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się