Go to Top

U2256-4 Używany reaktor ze stali kwasoodpornej produkcji Seitz typ GB1000CWI o całkowitej pojemności 1128 l i pojemności roboczej 1000 l

Numer urządzenia: U2256-4

Używany reaktor ze stali kwasoodpornej produkcji Seitz typ GB1000CWI o całkowitej pojemności 1128 l i pojemności roboczej 1000 l. Wykonanie ze stali ko 316Ti (1.4571). Zbiornik jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu w zakresie -1/3 bar. Płaszcz grzewczy ma pojemność 101 l i pracuje na ciśnieniu do 2 bar. Robocze temperatura do 150C. Górna dennica spawana do ścian bocznych, wyposażona w właz inspekcyjny o średnicy 400 mm zamykany przykęcaną klapą. Reaktor ma od góry zamontowane mieszadło propellerowe napędzane silnikiem elektrycznym o mocy 0.75 kW, 220/380V, 50 hz. Robocze obroty wału 440 obr/min. Mieszadło posiada uszczelnienie mechaniczne. Dolna dennica elipsoidalna, posiada centralny otwór spustowy, wyposażony w ręcznie otwierany zawór. Reaktor jest zamontowany na czterech nogach ze stali kwasoodpornej. Posiada dokumentację techniczną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się