Go to Top

UG6168 Używana kartoniarka produkcji Hofliger + Karg typ Cartonetta

Numer urządzenia: UG6168

Używana kartoniarka produkcji Hofliger + Karg typ Cartonetta. Maszyna składa kartonik i umieszcza ulotkę. Ulotka może być falcowana 3 lub 4 krotnie. Zakres wymiarów ulotki przy trzykrotnym falcowaniu: od 90 mm x 90 mm do 210 mm x 210 mm. Zakres wymiarów ulotki przy poczwórnym falcowaniu: of 90 mm x 90 mm do 297 mm x 210 mm. Zakres roboczych wymiarów kartonika: D od 50 do 180 mm x S od 15 do 80 mm x W od 16 do 60 mm. Maszyna pracuje z maksymalną prędkością do 50 szt/min. Wymiary transportowe: D 2850 mm x S 1100 mm x W 1600 mm x waga 450 kg. Zasilanie elektryczne 380 V.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się