Go to Top

UG6163 Używana piła taśmowa produkcji firmy Kramet (PL) typ PP-T 1400 G45 SAF

Numer urządzenia: UG6163

Używana piła taśmowa produkcji firmy Kramet (PL) typ PP-T 1400 G45 SAF. Maszyna może ciąć elementy o maksymalnych wymiarach: szerokość 2200 mm x wysokość 1500 mm. Taśma jest napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 4 kW. Agregat hydrauliczny 1.5 kW. Napęd obrotu ramienia silnikiem elektrycznym 1.1 kW. Robocza prędkość taśmy w zakresie od 200 do 800 m/min. Wymiary taśmy: D 13550 mm x S 34 mm x G 1.1 mm. Wymiary urządzenia: D 6910 mm x S 6440 mm x W 4010 mm x waga 5500 kg. Ostatnio piła pracowała na cięciu rur z tworzywa.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się