Go to Top

UG6158 Mało używany chiller (agregat chłodniczy) produkcji GWK (Niemcy) model WECO 145-300 RG

Numer urządzenia: UG6158

Mało używany chiller (agregat chłodniczy) produkcji GWK (Niemcy) model WECO 145-300 RG. Moc schładzania 325 kW. Temperatura na wyjściu +15C. Zapotrzebowanie mocy 82 kW. Czynnik chłodniczy R 134A. Przepływ powietrza do 104 000 m3/godz. Zapotrzebowanie mocy na dmuchawach 4 x 5.5 kW. Maksymalny przepływ wody do 90 m3/godz pod cisnieniem do 4.2 bar. Zapotrzebowanie mocy na pompie 11 kW. Wymiary transportowe: D 4645 mm x S 1750 mm x W 2495 mm x waga 3500 kg. Maszyna z roku 2011.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się