Go to Top

UG6152 Używana nalewaczka liniowa produkcji Nesbad (Izrael)

Numer urządzenia: UG6152

Używana nalewaczka liniowa produkcji Nesbad (Izrael). Nalewaczka posiada 4 dysze napełniające, pracujące z 4 pompami, każda na jednej dyszy. Zakres dozy nalewania regulowany w zakresie od 50 do 2000 ml. Wydajnosc urzadzenia: na dozie 100 ml – do 500 cykli na godzinę. Na dozie 1000 ml do 200 cykli na godzinę. Robocza temperatura cieczy do 85C. Zapotrzebowanie energii 0.75 kW. Sprężone powietrze 5-6 bar. Maszyna z roku 2012. Posiada dokumentacje techniczną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się