Go to Top

UG6147 Używana linia do mielenia opon samochodowych. Wydajność do 2.6 tony/godz.

Numer urządzenia: UG6147

Używana linia do mielenia opon samochodowych. Wydajność do 2.6 tony/godz. W skład linii wchodzą:

– Szreder produkcji Granutech Saturn System (USA) typ 52-32 HT, napedzany silnikiem 150 KM. Maszyna jest wyposażona w podest, zasyp, panel sterowania B03353-00, agregat hydrauliczny D05447-HS HPU-150.

– Granulator do gumy produkcji Granutech Saturn System (USA) typ Grizzly M80. Maszyna jest napedzana silnikiem o mocy 300 KM, 380V, 50 hz, 3 ph. Mlyn posiada calkowicie utwardzony rotor o szerokosci 77.7″ (197 cm), wyposazony w 50 nozy obrotowych. Wewnatrz komory mielacej jest zamontowane 10 nozy stacjonarnych. Maszyna jest wyposazona w sito o oczku 1″. Posiada panel sterowania B03348-00 oraz wibracyjny transporter rozladunkowy wyposazony w separator metalu. Mlyn jest zamontowany na podescie Grizzly typ RH wyposazonym w 6 nóg. W zestawie znajduje sie agregat hydrauliczny. Granulator Saturn Grizzly M-80 podczas mielenia opon rozdrabnia gumę i rozdziela ją od elementów stalowych.

– Ciężki tarnik (młyn) produkcji Eldan (Dania) typ HR 162T. Maszyna ma 20 noży ruchomych i 21 noży statycznych. Rotor ma szerokość 1600 mm i pracuje z obrotami 119 obr/min. Maszyna jest zamontowana na podescie, wyposażona w zasyp i  platformę. Dodatkowe wyposażenie: silos buforowy produkcji Eldan, agregat hydrauliczny, przenośnik rozładunkowy wibracyjny wyposażony w magnes i ramę nośną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się