Go to Top

UG6143 Odnowiony mieszalnik dwuwałowy typu Z produkcji Werner & Pfleiderer (Niemcy) o pojemnosci komory mieszania 1000 l

Numer urządzenia: UG6143

Odnowiony mieszalnik dwuwałowy typu Z produkcji Werner & Pfleiderer (Niemcy) o pojemnosci komory mieszania 1000 l. Komora mieszania posiada płaszcz grzewczy ze stali ko. Części kontaktowe z produktem wykonane ze stali ko. Rozładunek kadzi przez mechaniczny przechył. Mieszalnik jest wyposażony w przejezdny wózek na produkt (części kontaktowe wykonane ze stali ko) oraz panel sterowania. Komora mieszania jest wyposażona w kwasoodporną pokrywę. Maszyna jest zamontowana na podeście z żeliwnego odlewu.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się