Go to Top

UG6139 Używana suszarnia bębnowa/płatkownica produkcji Esher Wyss (Szwajcaria) o średnicy bębna 2m x szerokość 5m

Numer urządzenia: UG6139

Używana suszarnia bębnowa/płatkownica produkcji Esher Wyss (Szwajcaria) o średnicy bębna 2m x szerokość 5m. Bęben jest napedzany silnikiem elektrycznym o mocy 22 kW. Zapotrzebowanie pary do 2.5 tony/godz. pod ciśnieniem 8 bar. Wydajność urządzenia na masie kartoflanej do 450 kg/godz, około 10800 kg/dobę. Suszarnia jest wyposażona w orurowanie, przenośnik ślimakowy finalnego produktu. Urządzenie pracuje na masie ziemniaczanej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się