Go to Top

UG6134 Używana nalewaczka / monoblok rozlewająco-zakręcający. Maszyna jest wyposażona w 6 nalewaków i dwie głowice zakręcające

Numer urządzenia: UG6134

Używana nalewaczka / monoblok rozlewająco-zakręcający. Maszyna jest wyposażona w 6 nalewaków i dwie głowice zakręcające. Maszyna napełnia butelki, ustawia nakrętki z PE i je zakręca. Maszyna jest przeznaczona do pracy na szklanych butelkach o zakresie pojemnosci od 15 do 40 ml. Obecnie napełnia butelki 40 ml o zewnetrznej srednicy 36 mm. Robocza wydajność do 5000 butelek/godzinę. Maszyna w stanie roboczym.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się