Go to Top

UG6130 Nieużywana pompa krzywkowa w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji SPOMASZ PLESZEW SA (PL) typ CPA 52A

Numer urządzenia: UG6130

Nieużywana pompa krzywkowa w wykonaniu części kontaktowych ze stali ko produkcji SPOMASZ PLESZEW SA (PL) typ CPA 52A. Napęd silnikiem el. 1.5 kW, 1395 obr/min, 230/400 V, 50 hz. Pompa posiada płaszcz grzewczo-chłodzący na komorze. Pojemność komory 0.76 l. Pojemność płaszcza 1.1 l. Robocze ciśnienie w zakresie 3-4 bar. Robocza temperatura w zakresie 50-95C. Maszyna z roku 2009.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się