Go to Top

UG6128 Mało używana wydmuchiwarka do produkcji butelek PET z preform

Numer urządzenia: UG6128

Mało używana wydmuchiwarka do produkcji butelek PET z preform wyprodukowana przez ZENTRONIK (Polska) model Z-2. Maszyna jest wyposażona w dwie głowice i może pracować przy produkcji butelek PET do pojemnosci 2.0 l. Maszyna ma nominalną wydajność do 2200 szt/godz przy butelkach o pojemnosci 1.5 l. Robocze cisnienie w trakcie rozdmuchu regulowane do 10 bar. Zasilanie elektryczne 3*380V / 50 Hz. Moc zainstalowana 28 kW. Zapotrzebowanie sprezonego powietrza na cisnieniu 10 bar do 100 m3/godz. Zapotrzebowanie sprezonego powietrza na cisnieniu do 25 bar – do 90 m3/godz. Zakres mocy chlodzacej od 12 do 14 kW. Maszyna jest wyposazona w podajnik preform. Gotowe butelki wychodza z maszyny w pozycji pionowej, łatwe do wprowadzenia na transporter plytkowy do maszyny napelniajacej. Maszyna pracuje w trybie automatycznym. Wymiary transportowe: L 2250 mm x S 1400 mm x W 1600 mm x W 1780 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się