Go to Top

UG6124 Używana maszyna napełniająca do mas gęstych produkcji HAMBA (Niemcy) model BK 6004M

Numer urządzenia: UG6124

Używana maszyna napełniająca do mas gęstych produkcji HAMBA (Niemcy) model BK 6004M. Maszyna przeznaczona do pakowania margaryny w plastikowe kubki. Obecnie przystosowana do pracy na kubkach o srednicy 127 mm. Zakres dozy od 200 g do 500 g. Maszyna napelnia plastikowe kubki transportowane w czterech rzędach. Pobiera wieczka i zamyka kubki. Robocza wydajnosc do 60 cykli/minutę, co daje wydajność do 6 ton/godzinę, lub do 12000 opakowań/godzinę. Wraz z maszyną napełniającą w zestawie pracuje używana maszyna pakująca w kartony/kartoniarka produkcji SCHAFER & FLOTMANN (Niemcy) typ SFS 355. Maszyna pakuje kubki z margaryną do kartonów: 3 pojemniki x 2 w czterech warstwach, poprzekładanych trzema kartonowymi wkładkami. Waga wysciowa pełnego kartonu 12 kg. Wydajność maszyny do 12000 kubków/godzinę. Posiada szafę elektryczną (Siemens).
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się