Go to Top

UG6118 Używana pozioma saszetkarka do pakowania produktów sypkich produkcji LAUDENBERG (Niemcy) typ UMB 03-BMA-K2

Numer urządzenia: UG6118

Używana pozioma saszetkarka do pakowania produktów sypkich produkcji LAUDENBERG (Niemcy) typ UMB 03-BMA-K2. Maszyna pracuje z predkoscią roboczą do 80 cykli na minutę. Może pracować na płaskich saszetkach zgrzewanych z czterech stron, lub na stojących saszetkach typu doypack, o wymiarach w zakresie: szerokość od 80 mm do 160 mm; wysokość: od 100 mm do 210 mm. Maszyna pracowała na pakowaniu produktów spożywczych.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się