Go to Top

UG6116 Używana linia do napełniania czopków produkcji SARONG (Wlochy) model SAAS 6 AP

Numer urządzenia: UG6116

Używana linia do napełniania czopków produkcji SARONG (Wlochy) model SAAS 6 AP. Maszyna pracowała w produkcji farmaceutycznych czopków, pakowanych w aluminium. Robocza wydajność do 12 000 szt/godz. Maszyna formuje czopki, napelnia, zamyka, chlodzi i obcina. Linia jest również wyposażona w system odpylajacy do usuwania drobin aluminium powstajacych podczas ciecia. Linia jest wyposazona w dotykowy panel sterowania, PLC, zbiornik produktu o pojemnosci 80 l z ogrzewanymi scianami. Posiada dokumentacje techniczną. Maszyna z roku 2003.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się