Go to Top

UG6114 Używany dozownik wykonany ze stali ko (304) ze zbiornikiem o dnie stożkowym

Numer urządzenia: UG6114

Używany dozownik wykonany ze stali ko (304) ze zbiornikiem o dnie stożkowym, o pojemnosci 300 l wyposażonym w dolny ślimak o srednicy 200 mm i dlugości okolo 1200 mm. Slimak jest napedzany silnikiem elektrycznym o mocy 1 kW, przez przekładnię. Robocze obroty slimaka 8 obr/min. Konstrukcja umożliwia łatwy demontaż ślimaka, w celu czyszczenia. Otwor wysypowy zlokalizowany na wysokosci 300 mm od poziomu podlogi. Gora zbiornika przykrywana pokrywą. Wymiary transportowe: D 1800 mm x S 600 mm x W 1500 mm. Części kontaktowe wykonane ze stali ko AISI 304. Urzadzenie ostatnio pracowało w przemysle spożywczym (przyprawy).
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się