Go to Top

UG6094 Nowy kwasoodporny młyn koloidalny polskiej produkcji 5,5 kW

Numer urządzenia: UG6094

Nowy kwasoodporny młyn koloidalny polskiej produkcji. Młyn jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 5.5 kW / 2900 obr/min. Młyn posiada dwa kwasoodporne stożkowe leje zasypowe o pojemności 15 l każdy. Sterowanie elektryczne z falownikiem. Wydajność młyna około 100 kg/godz (w zależności od produktu). Wymiary: całkowita wysokość 1017 mm, wysokość rozładunku 590 mm. Waga urządzenia około 115 kg. Urządzenie posiada dokumentację techniczną wraz ze świadectwem jakości zdrowotnej wydane prze PZH.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się