Go to Top

UG6085 Używana instalacja odwadniania szlamów produkcji GUINARD CENTRIFUGATION (Francja) wyposażona w prasę taśmową SUPER COMPACTO PRESSE

Numer urządzenia: UG6085

Używana instalacja odwadniania szlamów produkcji GUINARD CENTRIFUGATION (Francja) wyposażona w prasę taśmową SUPER COMPACTO PRESSE. Szerokość taśmy 1000 mm. Instalacja jest wyposażona w taśmowy zagęszczacz wstępny PDM 1000 i stację przygotowywania polimeru. Instalacja pracowała na ściekach komunalnych z reportowaną wydajnością do 12m3/godz. Wymiary transportowe: szer. 2500 mm x dł. 6300 mm x wys. 2664 mm x waga ok. 3900 kg. Dokumentacja techniczna dostępna wraz z maszyną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się