Go to Top

UG6065 Używana linia do produkcji tapet papierowych

Numer urządzenia: UG6065

Używana linia do produkcji tapet papierowych zdwajanych z jednym stanowiskiem do nanoszenia pianki akrylowej produkcji Windmoller Hoelscher Langerich (Niemcy). Wydajność lini na produkcji rolek o szerokości 550 mm wynosi 313 rolek na godzinę (1,8 mln rolek/rok). Na linii można prowadzić proces zdwajania(laminowania) dwóch warstw papieru poprzez sklejenie, tłoczenie (moletowanie) z możliwością tłoczenia in register(synchronizacja druku z tłoczeniem) oraz konfekcjonowanie i pakowanie w kartony. Linia posiada również jedno stanowisko drukujące z możliwością nanoszenia pianki akrylowej oraz nóż powietrzny do powlekania powierzchni papieru lakierem wodoodpornym w 5 kolorach.
W skład linii wchodzi:
–    Urządzenie zdwajająco moletujące, typ: Lamiprint,
–    Pakowarka rolek wraz z obkurczarką,
–    Urządzenie do pakowania gotowych rolek w kartony, typ: Kartomat-600.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się