Go to Top

UG6056 Odnowiony młyn palcowy ze stali węglowej produkcji ALPINE

Numer urządzenia: UG6056

Odnowiony młyn palcowy ze stali węglowej produkcji ALPINE model 250 CW CONTRAPLEX z dwoma obrotowymi tarczami. Kazda tarcza ma srednice 250 mm. Tarcza na drzwiach jest napedzana silnikiem 7.5 kW, tarcza na korpusie jest napedzana silnikiem 15 kW. Kazdy silnik ma na panelu sterowania niezalezną kontrole obrotów. Mlyn jest zamontowany na ramie ze stali weglowej i jest wyposazony w podajnik cełkowy do podawania produktu i dolny lej zsypowy. Dodatkowe wyposazenie: filtr workowy z cyklonem (srednica 600 mm) i dmuchawa wysokiego cisnienia napedzana silnikiem 27 kW. Urzadzenie posiada nowy panel sterowania.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się