Go to Top

UG6044 Używana linia suszarni fludalnej do produkcji powlekanych granulek

Numer urządzenia : UG6044

Używana linia suszarni fludalnej do produkcji powlekanych granulek. W sklad linii wchodzą:
– Zbiornik mieszajacy ze stali kwasoodpornej (AISI 316) o pojemnosc 1 m3, do przygotowywania plynu do powlekania.
– Dozujaca pompa perystaltyczna produkcji WATSON MARLOW do podawania plynu do powlekania. Robocza wydajnosc do 80 l/godz, naped o mocy 0.18 kW, wyposażona w miernik przeplywu KROHNE.
– Dwa zbiorniki naważajace do substancji sypkich. Kazdy kontener o pojemnosc 1.2 m3. Wykonanie w stali ko (AISI 316). Zamontowane na tensometrach.
– Podajniki całkowe (2 szt) do podawania proszkow do suszarni fluidalnej. Wyposazone w falowniki. Wiekszy o wydajnosci do 750 kg/godz, naped o mocy 0.55 kW. Mniejszy ma wydajnosc do 150 kg/godz, naped silnikiem o mocy 0.18 kW.
– Filtr powietrza wchodzacego – przeplyw powietrza do 15000 Nm3/godz, spadek cisnienia 300 Pa.
– Parowa nagrzewnica powietrza produkcji KLIMA – cisnienie pary 4 bary, moc grzewcza do 433 kW, robocza temperatura powietrza do 200C.
– Dmuchawa powietrza z wyciszeniem produkcji KLIMA. Przeplyw powietrza do 15000 Nm3/godz, cisnienie do 7500 Pa. Naped elektryczny o mocy 75 kW. W wyposazeniu falownik i miernik przeplywu powietrza.
– Suszarnia fluidalna BUEHLER wyposazona w 8 dysz rozpylowych do powlekania produktu. Moze pracowac w trybie pracy ciaglym, jak i wsadowym. Przeplyw powietrza 10000 Nm3/godz, robocza temperatura do 200C. Czesci kontaktowe wykonane ze stali ko (AISI 316). Powierzchnia suszenia 1 m2. Suszarnia jest wyposazona w czujniki pomiaru temperatury produktu (4 szt), pomiar roznicy cisnien (2 szt), pomiar temperatury i regulacja powietrza na wlocie, pomiar przeplywu cieczy na kazdej dyszy powlekajacej, pomiar i regulacja ogolnego przeplywu plynu powlekajacego.
– Cyklon do oczyszczania powietrza wychodzacego. Przeplyw do 15000 m3/godz. Wykonanie ze stali ko. Wyposazony w zawor calkowy o wydajnosci do 50 kg/godz, naped o mocy 0.18 kW.
– Silos produktu finalnego – pojemnosc 50 m3, wykonanie ze stali ko.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się